Agenten

Bart Folens

Bart Folens

E-mail: bart.folens@vincentsheppard.com
Tel: 0032 (0)56 46 11 20
Regio: Oostenrijk
Peter Potoschnik

Peter Potoschnik

E-mail: poto.agentur@aon.at
Tel: 03127 887 55 - 0664 451 68 74
Regio: Oostenrijk
Bart  Folens

Bart Folens

E-mail: bart.folens@vincentsheppard.com
Tel: 0032 (0)56 46 11 20
Regio: Export manager voor Nederland, Duitsland, Groot-Britannië, Oostenrijk, Ierland, Denemarken, Finland, Noorwegen en Zweden.
Christophe Fraga

Christophe Fraga

E-mail: christophe.fraga@edpnet.be
Tel: 0032 (0)488 57 15 36
Regio: Wallonië / Waals Brabant
Evelien Desmet

Evelien Desmet

E-mail: evelien.desmet@vincentsheppard.com
Tel: 0032 (0)475 78 56 42
Regio: Vlaanderen
Cliff Smith

Cliff Smith

Bedrijf: Augustus Jones Inc
E-mail: cliff@augustusjones.com
Tel: 001 416 360 1788
Regio: Canada
Andreas Chatziantoniou

Andreas Chatziantoniou

Bedrijf: Darco Hellas A.E
E-mail: andreas@darco.gr
Tel: 0030 (0)210 99 666 1
Regio: Cyprus
Bart Folens

Bart Folens

E-mail: bart.folens@vincentsheppard.com
Tel: 0032 (0)56 46 11 20
Regio: Denemarken
Aidas Stanionis

Aidas Stanionis

Bedrijf: FAB Furniture Agency Baltics
E-mail: info@fabaltics.lt
Tel: 00370 (0)37 792929
Regio: Estland
Caj Höglund

Caj Höglund

Bedrijf: Marble
E-mail: caj@marble.fi
Tel: 00358 (0)50 550 98 69
Regio: Finland
Christophe Fraga

Christophe Fraga

E-mail: christophe.fraga@edpnet.be
Tel: 0032 (0)488 57 15 36
Regio: Oosten
Olivier Morazé

Olivier Morazé

E-mail: o.moraze@agenceiode.com
Tel: 0033 (0)6 84 15 30 72
Regio: Westen & Zuid-Westen & Parijs
Nathalie Jézéquel

Nathalie Jézéquel

E-mail: n.jezequel@agenceiode.com
Tel: 0033 (0)6 01 83 86 52
Regio: Parijs & Corsica  
Thomas Layrac

Thomas Layrac

E-mail: tlayrac@gmail.com
Tel: 0033 (0)6 62 24 83 19
Regio: Zuid-Oosten
Pascal Bouckaert

Pascal Bouckaert

E-mail: pascal.bouckaert@vincentsheppard.com
Tel: 0033 (0)680 50 32 65
Regio: Rhône-Alpes
Benno Bolsenkötter

Benno Bolsenkötter

E-mail: benno.bolsenkoetter@googlemail.com
Tel: 0049 (0)175 190 00 05
Regio: Retail postcode 0 / 1 / 2 / 3
Horst   Brink

Horst Brink

E-mail: info@trend-agentur.com
Tel: 0049 (0)171 545 33 05
Showroom:

Project markt

Sabine Sühwold

Sabine Sühwold

E-mail: sabine@suehwold.de
Tel: 0049 (0)178 233 19 70
Regio: Retail postcode 4 / 5
Kathrin Rotter

Kathrin Rotter

E-mail: kathrin.rotter@t-online.de
Tel: 0049 (0)151 141 39 289
Regio: Retail postcode 4 / 5
Andreas Dürr

Andreas Dürr

E-mail: duerr-andreas@t-online.de
Tel: 0049 (0)172 810 92 90
Regio: Retail postcode 6 / 7 / 8 / 9
Andreas Chatziantoniou

Andreas Chatziantoniou

Bedrijf: Darco Hellas A.E
E-mail: andreas@darco.gr
Tel: 0030 (0)210 99 666 11
Regio: Griekenland
Bart Folens

Bart Folens

E-mail: bart.folens@vincentsheppard.com
Tel: 0032 (0)56 46 11 20
Regio: Ierland
Juergen Riedel

Juergen Riedel

Bedrijf: Ventura Design
E-mail: info@ventura.ie
Tel: 01 820 84 80
Regio: Ierland
Pascal Bouckaert

Pascal Bouckaert

E-mail: pascal.bouckaert@vincentsheppard.com
Tel: 0033 (0)680 50 32 65
Regio: Italië
Aidas Stanionis

Aidas Stanionis

Bedrijf: FAB Furniture Agency Baltics
E-mail: info@fabaltics.lt
Tel: 00370 (0)37 792929
Regio: Letland
Aidas Stanionis

Aidas Stanionis

Bedrijf: FAB Furniture Agency Baltics
E-mail: info@fabaltics.lt
Tel: 00370 (0)37 792929
Regio: Litouwen
Christophe Fraga

Christophe Fraga

Bedrijf: Elevee
E-mail: christophe.fraga@edpnet.be
Tel: 0032 (0)488 57 15 36
Regio: Luxemburg
Guy Drean

Guy Drean

E-mail: guy.drean@vincentsheppard.com
Tel: 0044 (0)7831 29 3991
Regio: Midden-Oosten
René Thuijs

René Thuijs

E-mail: nederland@vincentsheppard.com
Tel: 0031 (0)654 962 121
Regio: Nederland
Bart Folens

Bart Folens

E-mail: bart.folens@vincentsheppard.com
Tel: 0032 (0)56 46 11 20
Regio: Noorwegen
Erika Reusens

Erika Reusens

Bedrijf: Luzemanar
E-mail: erika.reusens@gmail.com
Tel: 00351 (0)916 813 663
Regio: Portugal
José Valero

José Valero

Bedrijf: Abanda Commerce
E-mail: info@abandacommerce.es
Tel: 0034 (0)963 218 942
Regio: Valencia - Alicante - Murcia - Malaga - Marbella
Showroom:

Abanda Commerce
C/. Camino Viejo de Albal,104
Beniparrell (Valencia)
www.abandacommerce.es

Pascal Bouckaert

Pascal Bouckaert

E-mail: pascal.bouckaert@vincentsheppard.com
Tel: 0033 (0)680 50 32 65
Regio: Spanje
Pere Lopez

Pere Lopez

E-mail: comercialperelopez@gmail.com
Tel: 0034 (0)629 29 18 77
Regio: Catalonië
José Antonio Romero

José Antonio Romero

Bedrijf: Abanda Commerce
E-mail: info@abandacommerce.es
Tel: 0034 (0)607 88 71 77
Regio: Balearen
Showroom:

Abanda Commerce
C/. Camino Viejo de Albal,104
Beniparrell (Valencia)
www.abandacommerce.es

Bart Folens

Bart Folens

E-mail: bart.folens@vincentsheppard.com
Tel: 0032 (0)56 46 11 20
Regio: Zweden
Pascal Bouckaert

Pascal Bouckaert

E-mail: pascal.bouckaert@vincentsheppard.com
Tel: 0033 (0)680 50 32 65
Regio: Zwitserland
Graham Kennedy

Graham Kennedy

E-mail: grahamskennedy@yahoo.co.uk
Tel: 0044 (0)77 79 27 75 37
Regio: Schotland
Oliver Baxter

Oliver Baxter

E-mail: oliverbaxter@hotmail.co.uk
Tel: 0044 (0)7813 189 836
Regio: Noord-Oosten
Guy Drean

Guy Drean

E-mail: guy.drean@vincentsheppard.com
Tel: 0044 (0)7831 29 3991
Regio: Londen
Greg Littlewood

Greg Littlewood

E-mail: gandmlittlewood@aol.com
Tel: 0044 (0)7841 81 7707
Regio: Midlands: Oxfordshire - Cambridgeshire - Norfolk - Suffolk - Staffordshire
Mark Garbett

Mark Garbett

E-mail: markgarbett7@gmail.com
Tel: 0044 (0)7840 66 47 57
Regio: West-Oosten
Martin Webb

Martin Webb

E-mail: martin@warnhaminteriors.co.uk
Tel: 0044 (0)7789 550974
Regio: South :Bedfordshire - Berkshire - Buckinghamshire -Essex - Hampshire - Hertfordshire - Kent - Surrey - Sussex
Richard Heath

Richard Heath

E-mail: richard@heathfurniture.co.uk
Tel: +44 (0)28 9263 9393
Regio: Noord-Ierland

Deel